نشست خبری مسئولین دفاتر کارآفرینی در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد

نشست خبری مسئولین دفاتر کارآفرینی در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد

به گزارش واحد اطلاع رسانی روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد نشست هم اندیشی مسئولین دفاتر کارآفرینی وزارتخانه ها و سازمان ها روز دوشنبه 15/8/85 در موزه ظروف مجموعه فرهنگی-تاریخی سعدآباد برگزار گردید...

  • کد مطلب: 23
  • تاریخ انتشار: سه شنبه 8 دی 1388 - 15:31

به گزارش واحد اطلاع رسانی روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد نشست هم اندیشی مسئولین دفاتر کارآفرینی وزارتخانه ها و سازمان ها روز دوشنبه 15/8/85 در موزه ظروف مجموعه فرهنگی-تاریخی سعدآباد برگزار گردید.
در این نشست که با حضور جناب آقای مشایی معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری و جناب آقای جهرمی وزیر محترم کارو امور اجتماعی برگزار گردید، آقای مشایی به ایراد سخنرانی پرداختند و به ظرفیت های ایجاد فرصت های شغلی در حوزه های مختلف فرهنگی و هنری اشاره کردند. ایشان سهم گردشگری را در این امر با توجه به اینکه کشورمان جزء ده کشور جهان از نظر توانایی در امر گردشگری و جزء پنج کشور جهان از نظر طبیعت می باشد، فوق العاده مهم و تعیین کننده برشمردند. ایشان همچنین به سیاست های جدید این سازمان در راستای توسعه گردشگری و به تناسب آن ایجاد اشتغال اشاره کردند که از مهمترین آنها حمایت از تولید، بازاریابی و بازارسازی، زندگی در آثار تاریخی و حمایت بخش خصوصی و جلب مشارکت های مردمی می باشد. سپس جناب آقای جهرمی به طرح دیدگاه ها و سیاست های وزارت کار و امور اجتماعی در مورد اشتغال زایی پرداختند. در پایان این نشست مسئولین حاضر در جلسه به سئوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

دسته بندی ها