تاریخ خبر:سه شنبه 8 دی 1388 - 15:31
کد خبر:23
نشست خبری مسئولین دفاتر کارآفرینی در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد

به گزارش واحد اطلاع رسانی روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد نشست هم اندیشی مسئولین دفاتر کارآفرینی وزارتخانه ها و سازمان ها روز دوشنبه 15/8/85 در موزه ظروف مجموعه فرهنگی-تاریخی سعدآباد برگزار گردید...

به گزارش واحد اطلاع رسانی روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد نشست هم اندیشی مسئولین دفاتر کارآفرینی وزارتخانه ها و سازمان ها روز دوشنبه 15/8/85 در موزه ظروف مجموعه فرهنگی-تاریخی سعدآباد برگزار گردید.
در این نشست که با حضور جناب آقای مشایی معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری و جناب آقای جهرمی وزیر محترم کارو امور اجتماعی برگزار گردید، آقای مشایی به ایراد سخنرانی پرداختند و به ظرفیت های ایجاد فرصت های شغلی در حوزه های مختلف فرهنگی و هنری اشاره کردند. ایشان سهم گردشگری را در این امر با توجه به اینکه کشورمان جزء ده کشور جهان از نظر توانایی در امر گردشگری و جزء پنج کشور جهان از نظر طبیعت می باشد، فوق العاده مهم و تعیین کننده برشمردند. ایشان همچنین به سیاست های جدید این سازمان در راستای توسعه گردشگری و به تناسب آن ایجاد اشتغال اشاره کردند که از مهمترین آنها حمایت از تولید، بازاریابی و بازارسازی، زندگی در آثار تاریخی و حمایت بخش خصوصی و جلب مشارکت های مردمی می باشد. سپس جناب آقای جهرمی به طرح دیدگاه ها و سیاست های وزارت کار و امور اجتماعی در مورد اشتغال زایی پرداختند. در پایان این نشست مسئولین حاضر در جلسه به سئوالات خبرنگاران پاسخ دادند.