به مناسبت روزجهانی موزه و هفته میراث فرهنگی واحد مستندنگاری مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآبادبرگزار می نماید. نمایشگاه انفرادی عکس باعنوان "معرفی مجموعه فرهنگی تاریخی سعداباد در قاب تصویر "

به مناسبت روزجهانی موزه و هفته میراث فرهنگی واحد مستندنگاری مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآبادبرگزار می نماید.  نمایشگاه انفرادی عکس باعنوان

به گزارش روابط عمومی مجموعه سعدآباد ،این نمایشگاه شامل مجموعه ای از عکسهای ثبت شده در دهه هفتاد توسط جواد نجف علیزاده می باشد که ...

  • کد مطلب: 7750
  • تاریخ انتشار: جمعه 31 ارديبهشت 1400 - 13:12

 

نمایشگاه انفرادی عکس باعنوان "معرفی مجموعه فرهنگی تاریخی سعداباد در قاب تصویر "

به گزارش روابط عمومی مجموعه سعدآباد ،این نمایشگاه شامل مجموعه ای از عکسهای ثبت شده در دهه هفتاد توسط جواد نجف علیزاده می باشد که با فرآیند تشکیل تصویر آنالوگ بادوربین مدیوم فورمت و۱۳۵تهیه وچاپ دستی در سایز ۱۰۰×۱۰۰_۵۰×۵۰و ۴۵×۳۰ از نگاتیو واسلاید(سیباکرم) انجام شده است.


این نمایشگاه با مشارکت کاخ موزه ملت در روز شنبه ۱ خرداد ماه سالجاری برگزار و مراسم افتتاحییه آن ساعت ۱۲ همان روز خواهد بود.

خاطر نشان می گردد، تصاویر مذکور از معماری، طبیعت و اتفاقات نجومی که با روز جهانی نجوم وهفته جهانی ستاره شناسی مصادف گردیده , خواهد بود.

یاد آور می گردد ، تعدادی از این تصاویر ترکیبی از بناهای مجموعه سعدآباد و پدیده های نجومی رخ داده از قبیل ؛دبل اکسپوز ماه با کاخ موزه ملت ، ثبت اولین ماه گرفتگی قرن همراه با کاخ شمس ، مقارنه ماه و زهره بر فراز موزه میرعماد وساختمان لیلا می باشد .