سعدآباد میزبان "نمایش قصه های شهرزاد" تا آموزش حقوق کودکان در هفته ملی کودک

سعدآباد میزبان

شاد بودن و شاد زیستن حق کودکان است. بازی و آموزش یکی از راهکارهای شادی و نشاط کودک است.در مرکز برنامه ریزی هدفمند کودک و نوجوان سعدآباد، سعی بر آن شده است که اوقات خوشی برای کودکان و والدین آنها همراه با مهارت آموزی رقم بخورد. مجموعه سعدآباد این هفته میزبان این مهمانان کوچک و ویژه بود.

  • کد مطلب: 8428
  • تاریخ انتشار: جمعه 21 مهر 1402 - 14:39

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سعدآباد؛ به مناسبت هفته ملی کودک  برنامه های متنوع و شاد برای کودکان و نوجوانان، با حضور سیدحسین علوی مدیر مجموعه معاونین و مسئولین، در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار شد.

مرکز برنامه ریزی هدفمند کودک و نوجوان مجموعه سعدآباد، در راستای نیل به اهداف ترویج و توسعه نشاط اجتماعی و حقوق کودکان به عنوان سرمایه های اصلی جامعه و آینده سازان فردا، به مناسبت هفته ملی کودک برنامه های متنوعی  را با شعار" کودکی بهتر، زندگی بهتر"،  برگزار نمود. 
🙂 برگزاری نمایشگاه  نقاشی کودک و موزه
🙂برگزاری کارگاه "من و حقوق و تکالیف اولیه من به صورت بازی " بر اساس پیمان نامه حقوق کودک ...
🙂برگزاری نمایش شهرزاد قصه گو
🙂برگزاری رویداد بده بستون، بر اساس یادگیری مفاهیمی چون حفاظت از محیط زیست، صرفه جویی و... که کلیه اجراها توسط کودکان  برای کودکان می باشد

🙂برگزاری کارگاه آموزشِ رنگرزی برای کودکان و آشنایی با رنگ های گیاهی مختص رنگرزی

🙂نمایشگاه "رنگ، نقش،فرش " و آشنایی با طرح و نقشه فرش ایرانی 

از جمله برنامه هایی بود که با استقبال خانواده ها و کودکان قرار گرفت.

همچنین با همکاری موزه استاد فرشچیان نمایشگاهی از نقاشی های کودکان با موضوع کودک و موزه و کارگاه آموزشی آشنایی با نقاشی ایرانی و نگارگری برگزار گردید.

هفته ملی کودک از 15 تا 21 مهرماه با هدف حمایت از حقوق کودکان، آموزش، شادی آفرینی و مهارت آموزی، توسعه نشاط اجتماعی و....نام گذاری شده است.

دسته بندی ها