انتصابات جدید در مجموعه سعدآباد/ علوی مدیر مجموعه سعدآباد: می خواهیم یک دوره طلایی اخلاق مدار را رقم بزنیم

انتصابات جدید در مجموعه سعدآباد/ علوی مدیر مجموعه سعدآباد: می خواهیم یک دوره طلایی اخلاق مدار را رقم بزنیم

جلسه معارفه مسئولین جدید مجموعه سعدآباد با حضور دکتر سید حسین علوی آزاد مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، مسولین موزه ها، واحدهای اداری و امنای اموال برگزار شد.

  • کد مطلب: 8361
  • تاریخ انتشار: يکشنبه 18 تير 1402 - 12:19

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سعدآباد؛ جلسه معارفه مسئولین جدید مجموعه سعدآباد با حضور سیدحسین علوی مدیر مجموعه، مدیران موزه ها و واحدهای اداری و امنای اموال روز سه شنبه مورخ 21 تیرماه، در سالن خلیج فارس موزه ظروف، برگزار شد.

علوی در نخستین نشست صمیمانه با مدیران و مسئولین مجموعه اذعان داشت؛ مجموعه سعدآباد در وزارت میراث فرهنگی هم از نظر وسعت و هم از نظر ابعاد و زوایای انجام کار بسیار بزرگ است و کارویژه های مهم زیادی دارد که باعث می شود به صورت شبانه روز در حال خدمتگزاری باشیم.

وی افزود؛ یک برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برای ایجاد تغییرات مهم و مثبت تدوین شده است که می بایست با بضاعت کنونی، در انجام آنها تا حصول نتیجه، تدبیر عاجل داشته باشیم.

مدیر مجموعه سعدآباد؛ اخلاق و اخلاق مداری در کلیه ابعاد زندگی به خصوص در کار و خدمت به مردم را سرلوحه و سرفصل تمام کارها دانست و ابراز امیدواری کرد که در کنار خانواده بزرگ سعدآباد دوران طلایی اخلاق مدار، را برای مجموعه رقم خواهیم زد زیرا که وظیفه اصلی ما صیانت از اموال ملت، تاریخ و فرهنگ این کشور است و ابراز امیدواری کرد که این مهم، به نحو احسن، در سایه همدلی و تلاش همه همکارن مجموعه محقق گردد.

در این جلسه، «حامد حری» قائم مقام و مشاور فرهنگی مدیر، «محمدرضا صالحی» سرپرست معاونت اجرایی، «سامان مرادحسینی» رئیس اداره روابط عمومی و امور بین الملل، «محمدرضا حداد هرندی» رئیس اداره پشتیبانی، «خانم سیاوشی» مدیر امور مالی، معارفه شدند.    

در پایان این مراسم، از «یوسف مینایی»، «لیلا رضایی» و «بهاره دادیار»، مسئولین پیشین مجموعه،  تقدیر به عمل آمد.    

دسته بندی ها