برنامه‌های هنری سعدآباد دیگر تعطیل نمی‌شود

برنامه‌های هنری سعدآباد دیگر تعطیل نمی‌شود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه نشست هیأت دولت در جمع خبرنگاران از مخالفت رئیس‌جمهور با تعطیلی برنامه‌های هنری سعدآباد برای استقبال از سران کشورهای خارجی خبر داد.

  • کد مطلب: 8123
  • تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 16 تير 1401 - 09:49

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، محمدمهدی اسماعیلی در حاشیه جلسه روز چهارشنبه (۱۵تیرماه) هیأت دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر ما اجراهایی در محوطه سعدآباد داریم که در هفته‌های قبل به دلیل تعدد تردد رؤسای کشورهای خارجی و برنامه‌هایی که داشتند، بعضاً در برخی شب‌ها دچار تعطیلی می‌شد.

وی تصریح کرد: این نکته را به رئیس جمهور عرض کردم، ایشان دستور دادند که اولویت با برنامه‌ای است که مردم بلیت آن را خریده‌اند و چند هزار نفر هر شب با ذوق و شوق به سعدآباد می‌آیند، بنابراین دستور دادند برنامه‌ها را طوری تنظیم کنیم که حتی یک مورد هم موجب تعطیلی برنامه هنری نشود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: به همین دلیل هفته گذشته که یکی از رؤسای کشورها در تهران بود این مشکل که پیش آمد، بلافاصله با همکاری دفتر آقای رئیس‌جمهور ساعات کار و ملاقات‌ها را به نحوی تغییر دادند که برنامه [کنسرت‌نمایش سی‌صد] بدون حاشیه اجرا شد و مردم هم برنامه‌شان لغو نشد و همه چندهزار نفر نیز در سعد آباد برنامه را تماشا کردند.

دسته بندی ها