اعلام ساعات بازدید از موزه‌های مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد

 اعلام ساعات بازدید از موزه‌های مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد

🔸در تعطیلات عید نوروز ۱۴۰۱ مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد از ساعت ٩ صبح لغایت ١٩؛ پذیرای بازدیدکنندگان، گردشگران و میهمانان عزیز نوروزی از این مجموعه ملی است.

  • کد مطلب: 8066
  • تاریخ انتشار: يکشنبه 29 اسفند 1400 - 13:30

در تعطیلات عید نوروز ۱۴۰۱ مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد از ساعت ٩ صبح لغایت ١٩؛ پذیرای بازدیدکنندگان، گردشگران و میهمانان عزیز نوروزی از این مجموعه ملی است.

روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد؛ ضمن عرض تبریک سال نو و آرزوی سالی سرشار از سلامتی و حال خوش برای تمامی هموطنان عزیز؛اعلام می‌دارد؛ این مجموعه از تاریخ یکم تا دوازدهم فروردین، از ساعت ۹ تا ۱۹ پذیرای گردشگران، بازدیدکنندگان و میهمانان؛ با رعایت پروتکل‌های بهداشتی است و تهیه بلیت ورودی حداکثر تا ساعت ۱۷ امکان‌پذیر می‌باشد

یادآور می‌شود؛ مجموعه‌ی سعدآباد روز شنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ (روز طبیعت) تعطیل است.

شایان ذکر است مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد با وسعت ۱۱۰ هکتار و با داشتن ۱۴ موزه و کاخ موزه و با تنوعی کم‌نظیر، در تمام ایام سال (به‌جز ایام سوگواری) پذیرای بازدیدکنندگان داخلی و خارجی است.

علاقمندان می‌توانند جهت بازدید از این مجموعه در ایام نوروز به درب ورودی زعفرانیه به نشانی میدان تجریش، خیابان ولیعصر (عج)، خیابان شهید فلاحی، انتهای خیابان شهید طاهری، مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد و یا به درب ورودی دربند به نشانی میدان تجریش، میدان دربند مراجعه فرمایند.

دسته بندی ها