دوجرخه سواران و سعد آباد

دوجرخه سواران و سعد آباد

مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد در راستای فرهنگسازی و بهینه سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوان درحرکتی نوین اقدام به برگزاری برنامه های متنوع درغالب بازدیدازمجموعه نموده است...

  • کد مطلب: 37
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه 9 دی 1388 - 14:00

مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد درراستای فرهنگ سازی و بهینه سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوان درحرکتی نوین اقدام به برگزاری برنامه های متنوع درغالب بازدیدازمجموعه نموده است.

به گفته مدیر روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی سعد آباد :برای نخستین بار در حرکتی نمادین در جهت رشد و ترویج اهداف فرهنگی -هنری - ورزشی با نواحی مختلف شهر به تعامل پرداخته و از جمله این برنامه ها همکاری با سازمان فرهنگی هنری شهرداری در غالب حمایت از گروه دوچرخه سواران باشگاه فلفل می باشد .

لازم به ذکر است این باشگاه همچون سایر مجموعه های ورزشی سعی در پر کردن اوقات فراغت و تشویق و ترویج روحیه ورزشکاری نوجوانان و جوانان را در راس برنامه های خود دارد . بدین منظور در روز جمعه 6 مرداد ماه 1385 گروهی متشکل از 90 نوجوان و جوان سنین 11 تا 29 ضمن همراه داشتن پارچه نوشته ای با مضمون "جوانان امروز میراث داران فردا" در مسیرهای مفرح و زیبای تعیین شده رکاب زدند و به بازدید از کاخ موزه های ملت و نظامی پرداختند که این نوع بازدید برای عموم بازدید کنندگان بسیار جالب بود .

دسته بندی ها